Naszym kolejnym klientem okazała się przesympatyczna pięcioosobowa rodzina. Państwo Renata i Tomek oraz trójka kilkuletnich dzieciaków. Po przeprowadzeniu wizji lokalnej na działce oraz pierwszej rozmowie z zainteresowanymi podjęliśmy decyzję o instalacji najprostszej oczyszczalni drenażowej. Założyliśmy przy tym, że jej koszty powinny zamortyzować się po około dwóch latach od instalacji. Działka Renaty i Tomka ma ponad dwa tysiące metrów kwadratowych i mieści się w dużej mierze na gruntach piaszczystych.

 

Dom jest wybudowany na gruncie rolnym, a okolica jest bardzo luźno zabudowana. To wpłynęło korzystnie na decyzję władz starostwa o wydaniu zezwolenia na budowę oczyszczalni, które zostało udzielone po niecałych dwóch tygodniach od złożenia stosownych dokumentów.

 

Przy wyborze odpowiedniego urządzenia Renata i Tomek zdali się na wykwalifikowanego specjalistę z firmy PK Monter. To doświadczony fachowiec, który odpowiadał cierpliwie na wszelkie nasze pytania. Umówiliśmy się również, że będzie ją w przyszłości serwisował.

 

Budowa oczyszczalni trwała kilka godzin. Zespół pracowników przygotował teren do montażu oraz przygotował wszystkie niezbędne wykopy i podkopy szybko i sprawnie. Jako pierwsze zostały ułożone rury a dopiero potem wykonano podkop pod oczyszczalnię, która później została w nim usadowiona. W końcu zamontowano  3 długie nitki drenażowe w wykonanych wcześniej rowach. Po upewnieniu się, że wszystko zostało podłączone prawidłowo instalacja ekologicznej oczyszczalni ścieków została zasypana.  

Ekologiczna oczyszczalnia drenażowa jest bezawaryjną konstrukcją, bardzo łatwą w użytkowaniu. Wystarczy, że Renata lub Tomek raz na cztery tygodnie wsypią do klozetu 4 łyżki preparatu bakteryjnego. Co dwa lata warto również opróżniać osadnik gnilny. Można robić to samodzielnie lub raz na dwa lata wzywać pracownika firmy PK Monter, aby sprawdził stan instalacji oraz przy okazji opróżnił osadnik gnilny. 

 

Masz pytania to zadzwoń

Przemysław Kołodziejski

+48 784 761 082

Adres firmy:

Łódź, ul. Listopadowa 121a/1

Siedziba producenta:

Aleksandrów Łódzki, 11 Listopada 99/101

 

© 2017 Your Company. All Rights Reserved.